Potencial i madh
për dizajn cilësor

 
 

Shate Sh.p.k. është një nga kompanitë kryesore në fushën e tregtisë të qeramikës sanitare, kompani me reputacion të lartë dhe legjitimitet të pamohueshëm. Kompania ka staf drejtues dhe të shitjes të kualifikuar, bashkëkohor dhe të trajnuar me nivelin më të lartë të ekspertizës, shërbimit dhe integritetit.

Çfarë saktësisht e justifikon pozicionin e lartë udhëheqës të SHATE në treg?
- Dy sallonet moderne, njëri prej të cilëve ndodhet në zemër të zonës industriale në Vizbeg në Shkup me një sipërfaqe totale prej 2000m2 dhe tjetri në hyrje të Manastirit (Krklino BB) me një sipërfaqe prej 400m2.
- Magazina logjistike-distributive sipas standardeve më bashkëkohore
- Ndjekje e vazhdueshme e tendencave botërore
- Përmirësim i vazhdueshëm dhe perfeksionim i cilësisë së ofertës
- Zgjidhje inovative të dizajnit të pajisjeve qeramike, sanitare dhe pajisje për banjo

Duke marrë parasysh qëllimin dhe misionin kryesor për të ofruar produkte tejet cilësore dhe unik, SHATE ofron në treg ekskluzivisht markat e famshme botërore: GRESPANIA, MARAZZI Group, KEROS, DURAVIT, VILLEROY & BOCH, HANSGROHE, HUEPPE, AQUAESTIL, TECE и Schell-armaturen. Gjëja më e re në shumëllojshmërinë tonë është programi i ri COVERLAM –by Grespania.


Orari i punës

Na vizitoni në dyqanet tona. Ju presim!

Verë Dimër
E hënë- e premte 09:00-19:00 09:00-18:00
E shtunë 09:00-15:00 09:00-15:00
E diel - -

PRODUKTET


Marka me cilësi të dëshmuarPavarësisht nëse zgjidhni dizajnin dramatik ose relaksues për banjon tuaj, potenciali i dizajnit është shumë i madh.

Опремете ја вашата бања со елегантни и функционални елементи од најквалитетните брендови.
AKTIV сет ПРОМОТИВНО за 12.990 ден. во Шате Керамика!

Сетот се состои од:

*Само со купување на овој сет имате можност да добиете и i-BOARD панел за конзолни WC школки, изработен од водоотпорен материјал и прилагодлив на секаков простор.

Промотивната цена на овој панел е 2.690 ден.